Znajdź swoją drogę

z nami dojedziesz wszędzie... po polsku

porsche-1920x600-1

Znajdź swoją drogę

z nami dojedziesz wszędzie... po polsku

porsche-1920x600-2

Nawigacje

Gdziekolwiek planujesz podróż, zawsze skutecznie i bezproblemowo trafisz do celu wykorzystując systemy nawigacji satelitarnej GPS.

Najnowocześniejsza technologia GPS zapewnia niespotykaną dotąd czułość i stabilność pozycjonowania, nie wymagając "całkiem odkrytego nieba", na przykład podczas wędrówek w lesie

Planowanie trasy i jej przebycie z prowadzeniem głosem i prezentacją na ekranie aktualnego odcinka drogi nie wymaga już map i planów miast w wydaniu papierowym.

Dokładność nawigowania jest tak precyzyjna, że system prowadzi pod określony adres czy punkt z dokładnością do kilku metrów.

W przypadku zjechania z trasy automatycznie wyznacza drogę alternatywną do celu. System uwzględnia przy tym zakazy skrętów oraz kierunkowości ulic w dużych miastach. Na wyznaczenie trasy w obrębie jednego miasta wystarczy ułamek sekundy.

Przed każdą zmianą kierunku ruchu pojazdu dostajemy z wyprzedzeniem głosową informację o odległości i rodzaju manewru. Mamy również możliwość wyboru, jakim głosem (męski czy żeński) i w jakim języku komputer nas prowadzi. oraz podaje na ekranie długość wyznaczonej trasy, prędkość przemieszczania się, czas podróży do osiągnięcia celu a także godzinę przyjazdu do miejsca przeznaczenia.

System GPS spełnia funkcję urządzeń biurowych z aplikacjami Word, Excel, Outlook, Internet Explorer, Adobe Reader. Mogą być narzędziem wspomagającym pracę handlowców w terenie. Mogą być zapleczem rozrywki w wolnym czasie, udostępniając profesjonalnie funkcje odtwarzaczy MP3/MP4, filmów z DVD i ze wszystkich innych formatów po konwersji. Mogą być zasobnikiem przechowywania potrzebnych grafik i zdjęć jpg.